אביזרים לרכב שישדרגו את חווית הנהיגה שלכם

בהרבה מקרים אביזרים לרכב הופכים כלי תחבורה פשוט לרכב מפנק. היבואנים מודעים ליתרונות השימוש באביזרים איכותיים, ומוכרים מכוניות המצוידות בהם במחיר גבוה בהרבה ממחיר של רכב דומה נטול תוספות. אבל, כדי ליהנות מהם אתם לא חייבים לרכוש את הדגם המפואר, שכן תוכלו להתקין אביזרים לרכב בכוחות עצמכם לעיתים במחיר זול יותר.

GPS – יש הרבה אביזרים לרכב שהחלו כתוספות לדגמים המפוארים, וכעת הם סטנדרט. אפשר להניח שכך יקרה גם ל-GPS, אבל עד שנגיע לעת הזאת כדאי לדעת כמה דברים על מכשיר הניווט הלוויני. איכות הביצועים של המערכת הזאת מושפעת בעיקר מהמקלט שמתקשר עם הלוויינים;  המעבד שהופך את האותות למידע רלוונטי; והתוכנה הכוללת את ממשק העבודה, המפות ותוספות אחרות. נכון לעת הזאת (2011) המקלט הטוב ביותר הוא מדגם SiRFstarIII.

מעבד ממוצע עובד במהירות 400MHZ, מעבדים משוכללים מגיעים ל-532MHZ.

יש כמה תוכנות ניווט והדרך הטובה לבחור אותן היא פשוט באמצעות ניסוי וטעייה.

רדיו דיסק– בכל רשימת אביזרים לרכב רדיו דיסק יהיה מכשיר חובה. כמעט שאין היום כלי תחבורה של מצויד בו. אמנם השם הוא רדיו דיסק, אבל בשנים הקרובות תשתמשו פחות ופחות בדיסק ויותר באמצעי אחסון זעירים כגון דיסק-און-קי וכרטיס זיכרון. לכן, חשוב לבחור מכשיר שעובד עם אמצעי האחסון האלה.

DVD– ה-די.וי.די הוא מכשיר חובה ברשימת אביזרים לרכב של כל הורה הזקוק למעט שקט נפשי. אפשר להניח (ולקוות) שמי שנוהג ברכב לא ייהנה באופן ישיר מהמכשיר, אבל הוא בהחלט ייהנה מתוצאות הלוואי שלו – שקט במושבים האחוריים.

אם אתם רוצים לצפות בסרטונים שהורדתם מהרשת (כמובן שאנחנו לא ממליצים שתעשו כן) כדאי שתוודאו כי המכשיר שבחרתם יודע לקרוא גם כוננים חיצוניים כגון דיסק און קי וכרטיס זיכרון. שימו לב לגודל המסך- אם הוא קטן משלושה אינטש וחצי, הילדים לא יצליחו לצפות בו.

עוד אביזרים לרכב – לצד האלקטרוניקה שסקרנו יש עוד אביזרים לרכב שישדרגו את השהייה בו.

רמקולים איכותיים שיעניקו הנאה מרבית ממוצרי המולטימדיה שהתקנתם; מיני בר לרכב או מיני מקרר; משענת יד המעניקה מראה ותחושה מפוארת; וריפוד למושבים.

תגובה אחת על הפוסט “אביזרים לרכב שישדרגו את חווית הנהיגה שלכם

  1. בהמשך לכתוב באתר:"נכון – מכוניות אספנות בדרך כלל לא מהירות, לא בטיחותיות, ולא מצוידות במיטב השכלולים, שלא לדבר על מזגן" – ברשותי רכבי אספנות עם שכלולים שאני מהמר שלקן אין אפילו כיום ברכבי על לדוגמא: יש לי ברכב מערכת סיבים אופטים המראים לי שכל נורה ברכב אכן דולקת! יש לי מערכת משככים מדוחסי אוויר והרכב מכוון עצמו אוטומאטית לגובה קבוע! אני מציע שלפני שאתם משחררים הצהרות כתובות, רצוי שתבדקו! אגה, נסיעה בלינקולן 1976, אוטומאטית, חשמלית, ממוזגת,בקרת שיוט ועוד ועוד – נוחה לעין ערוך ממרבית הרכבים הנמכרים כיום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *